Про компанію

Компанія ТОВ «Актив» була заснована у Харкові в 1999 році, як виробник широкого асортименту харчової упаковки. Ми швидко зайняли свою нішу на ринку, проте справжній прорив стався згодом. У 2011 році ТОВ «Актив» почало спеціалізуватися на виготовленні одноразових паперових стаканів. Коли обирали новий напрямок, ми керувалися сучасними вимогами суспільства.

Паперові стакани – екологічно чиста та безпечна для здоров'я тара. Папір швидко розкладається в землі, не виділяє шкідливі речовини при контакті з гарячими рідинами і не ламається при заморожуванні (на відміну від пластику, здатного поранити гострими краями). Варто зазначити, що паперові стакани рекомендовані для застосування у дитячих навчальних закладах, тоді як полімерна тара законодавчо заборонена для використання в дитячих садках та школах.

За короткий період компанія почала виготовлення всіх видів одноразових паперових стаканів: для молочної продукції (сиркових десертів, йогуртів та ін.), напоїв (чаю, кави та ін.), гарячих страв (експрес-обіди, Fast Food та ін.), попкорну, морозива та стала лідером у виробництві окремих позицій.

Активному просуванню нашої продукції на ринку допомагають три «кити»:

Висока якість товару. Наша упаковка виготовляється з картону CupForma фінської компанії Stora Enso – провідного виробника екологічно чистого пакувального паперу в Європі. Друк здійснюється офсетним способом. За бажанням ми також наносимо захисне покриття УФ лаком. Це дозволяє отримати чітке та стійке зображення та суттєво покращити привабливість товару. Вся наша продукція та сировина для її виготовлення (зокрема, лаки та фарби) мають гігієнічні сертифікати та відповідає санітарним нормам для застосування у харчовій промисловості.

Широкий асортимент. Ми виробляємо стакани та відра різного об'єму (110, 120, 160, 180, 195, 213, 250, 286, 330, 340, 400, 500 і 1000 мл), а також кришки (для склянок об'ємом 180, 195, 250, 286, 340, 400, 540, 500, 1000 мл) та кришки з ложками для стаканів об'ємом 286 мл.

Новаторський підхід команди. Ми перші в Україні освоїли виготовлення лакованих стаканів, перші стали випускати паперові стакани з кришками, перші (і поки що єдині) освоїли виробництво кришок з ложками. Ми швидко реагуємо на попит та зростаючі вимоги споживачів та гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

close
Завантаження даних...