Розробникам

Окрім продажу готової продукції зі складу, ТОВ «Актив» здійснює виготовлення стаканів індивідуального дизайну. У розділі «Downloads» розміщено всю необхідну розробнику інформацію для створення геометрично правильних оригінал-макетів.

Для успішного вирішення завдання створення макета необхідно враховувати низку важливих моментів:

• Розробку слід доручати дизайнеру чи препрес-фахівцеві високої кваліфікації. З особливою акуратністю слід відноситься до макетів, що вимагають стикування малюнку на боковому шві.

• Побудову макету слід виконувати з урахуванням його видимої області у зібраному вигляді. Якщо планується використовувати склянку з кришкою, видима область буде значно меншою.

• Для кожного типорозміру стакану наводиться два шаблони-заготовки – повноцінний (у вигляді розгортки усіченого конуса) та спрощений (у вигляді прямокутної області). Брати за основу спрощений шаблон слід у разі, якщо використання повноцінного для Вас важке. Використовуючи спрощений шаблон, слід пам'ятати, що при формуванні готової розгортки зображення буде спотворене.

• Під час підготовки макету не слід користуватися сумнівним програмним забезпеченням, зокрема CorelDraw. Готовий до друку або макет, що підлягає доопрацюванню, приймається у форматі Adobe Illustrator версії CS3 або молодше. Усі растрові зображення мають бути пов'язані, а не впроваджені. Дозволяється приймати макети у форматі PDF, які повністю готові до друку та не потребують доопрацювання.

• Якісне зварювання дна стакану пов'язане з високим тиском на папір у цій області. Якщо лакування склянки не передбачено, не слід розміщувати в нижній частині елементи дизайну, які можуть бути розмазані або спотворені. У файлах-заготовках відповідні області зазначені.

• Остаточне складання стаканів відбувається лише після повного висихання надрукованого на них зображення. Санітарні умови не дозволяють використовувати присадки, що прискорюють процес висихання фарби, тому ця частина техпроцесу може тривати тривалий час. Найгірша ситуація відбувається із щільними насиченими зображеннями, час висихання яких сягає кількох тижнів. Якщо тривалі терміни замовника не влаштовують, рекомендується уникати в дизайні суцільну запечатку поверхні склянки та елементи з високою сумарною концентрацією фарби.

• Не рекомендується використовувати фарби Pantone, якщо Ви не плануєте великих замовлень, оскільки це невиправдано здорожчить продукцію малим накладом.

Наші фахівці можуть підготувати до друку Ваш макет, надати рекомендації щодо скорочення часових та фінансових витрат на виготовлення продукції та надати інші консультації. Дизайн стаканів для замовників та підробку існуючої продукції ми не виконуємо.

close
Завантаження даних...